КУРС СПЕЦІАЛАЗАЦІЇ

Курс спеціалізації включає найбільш необхідні види масажу : 


Антицелюлітний масаж
- процедура лікувальна, оскільки целюліт є не косметологічною вадою, а захворюванням. Візуально він нагадує апельсинову кірку, що говорить про порушення мікроциркуляції і лімфатичного відтоку в підшкірно-жировому шарі. Інакше кажучи - це застій рідини в жирових клітинах. Своєчасне лікування целюліту допомагає позбавити жінку від безлічі естетичних і фізіологічних проблем.

На сьогодні існує безліч способів боротьби з "апельсиновою кіркою":

  • обгортання
  • ванни
  • маски
  • скраби
  • креми
  • дієти
  • гімнастики

Проте фахівці відмічають, що ефективніших результатів можна добитися, включивши в антицелюлітну програму саме цей вид масажу. 


Медовий масаж -
це унікальний вид масажу, який поєднує в собі як косметологічні, так і лікувальні властивості. Замість масажної олії на тіло наноситься свіжий, натуральний мед, іноді з додаванням декількох крапель ефірних олій.

З давніх часів добре відома цілюща дія меду на організм. Саме на цьому і базується метод медового масажу, під час якого шкіра насичується усіма наявними в меді мікроелементами. Після цього, у верхніх підшкірних шарах мед починає працювати як магніт - він накопичує в собі токсини, солі, шлаки, і витягається з організму за допомогою спеціальної масажної техніки. Результат візуально помітний - через якийсь час на долонях масажиста утворюється в'язка біло-сіра речовина. Це говорить про те, що масаж виконується правильно і організм очищається.

 

 


Плюси масажу для новонароджених.


Новонароджені, з якими регулярно проводять масажні процедури схильні меншою захворюваності за рахунок підвищення імунної опірності організму. Такі дітки більш стійкі до захворювань на ГРВІ та іншим запальним процесам.
Масаж благотворно впливає на систему травлення і на роботу ШКТ в цілому.
Так саме масаж справляється і усуває проблеми опорно-рухового апарату, відновлюючи фізичну форму і поставу.
Дитячий масаж надає позитивну дію на центральну нервову систему, стимулюючи прекрасну роботу організму. Нормалізація сну, харчування, мови - все це здійснюється за рахунок проведення масажу для новонароджених.

Графік Роботи

Ми працюємо для Вас:

Пн - Пт з 10:00 - 20:00
Сб - Нд з 11:00 - 17:00
Телефони:
  098-084-97-83

  093-759-79-90