Цікаво

Аромамасаж - це масаж із застосуванням ефірних масел, він поєднує в собі прийоми і методи масажного мистецтва і ароматерапії, являє собою ефективний оздоровчий засіб.

Використання аромамасел в масажі розширює можливості лікувального впливу масажних прийомів, чинить додатковий вплив на психоемоційний стан пацієнта і масажиста, і в підсумку сприяє досягненню поставлених в масажі цілей і завдань.

Під аромамасажем може розумітися будь-який масаж з використанням ефірних масел. Використання ароматичних сумішей в класичному, антицелюлітному, банковому та інших видах масажів підсилюють дії прийомів масажу, надають додатковий вплив на тканини організму і психіку людини.

Чари гарячих каменів, або стоун-масаж - стоун-масаж стоун-терапія філософія техніка типи каміння для стоун-терапії показання протипоказання.

Народжені Землею, відшліфовані водою, що ввібрали в себе силу Сонця, каміння - це джерело божественної енергії.

Зараз дуже популярна релаксирующая процедура - стоун-терапія - була відома ще в глибоку давнину . Так, у Месопотамії місцеві лікарі укладали на тіло хворого невеликі гарячі камені для того, щоб як слід прогріти пацієнта. Японські ченці-аскети кілька тисячоліть тому також знали і використовували цілющі властивості гарячих порід для лікування і релаксації. Знали про це і давні римляни, і американські індіанці, що використали для цих цілей насичені «вогненної» енергією вулканічні породи. Гарячі камені були в арсеналі секретів краси і у китайських принцес. Стародавні народи були впевнені, що кожен природний мінерал несе в собі енергію, яка, взаємодіючи з людиною, здатна справити позитивний вплив і принести гармонію в життя людини.

В останні роки голосне звучання придбало слово “целюліт”. Тисячі жінок і чоловіків в усьому світі віддають свої сили, час і гроші спробам позбутися “так званого целюліта”, здатного, між іншим, не тільки псувати настрій видом “апельсинової кірки” замість гладкої й пружньої шкіри, але й призводити до серйозних захворювань. 

Більшість косметологів називають целюліт захворюванням підшкірної жирової клітковини, а методи боротьби з ним зводять у ранг лікування.Більшість медиків і біологів вважають, що целюліт – це чисто косметичний недолік, і дають йому такі визначення: “придумана хвороба”, “так званий целюліт” (so-called disease). Тому що закінчення “іт ” у медицині означає запалення,